לצמוח,
להשתחרר,
להיפגש עם הגוף.

נתנאלה שלזינגר
פסיכותרפיה, טיפולי גוף-נפש.
15.2
יום ה׳
מעגל נשים לאור הירח בלב המדבר
בואי לפגוש את עצמך בתוך מעגל חכמה נשית. להיזכר בחלקים קדומים ולתת ביטוי לגוף ולרוח, להתבונן בקסם שמתרחש כשהם מתאחדים.
ההרשמה בעיצומה


מפגשי טיפול

לפעמים, בתוך שטף החיים, העבודה, הצורך לעמוד במשימות ויעדים - אנחנו עלולים קצת לשכוח את עצמנו. בעולם שמעריך ומעודד עשייה והתקדמות - מאתגר לאפשר לעצמנו את ההאטה, את ההתבוננות רגע פנימה. הקשבה למה שעושה לנו טוב, מה יכול לקדם אותנו, איזה דפוסים שהתקבעו בנו כבר לא רלוונטיים עבורנו והגיע הזמן להרפות מהם ולהשתכלל, להניע תהליכים משמחים בנפש ובגוף.

דרך מפגשי הטיפול – נפתח יחד את היכולת לשהות במצב הכרתי של כאן ועכשיו, להתנהל בעולם מתוך מקסימום נוכחות ומינימום מאמץ וביקורת עצמית. לצלוח את ההווה מבלי להיות שבויים של העבר או עבדים של העתיד.

פסיכותרפיה, עבודה תנועתית, תטא הילינג, פסיכודרמה - כל אלו ועוד - עומדים לרשותנו במרחב הטיפולי, מגוונים ומותאמים באופן אישי מתוך רגישות ושיחה משותפת עם המטופל/ת.

מי המטופלים שמגיעים אלי? מי שמבקש להניע תהליכים בחיים, מי שמרגיש מנוהל על ידי דפוסים מעכבים, מי שמחפש זוגיות, מי שמרגיש חוסר שמחה במיניות. מי שרוצה לצמוח ולהיפגש עם עצמו, לאפשר למישהו מבחוץ להקשיב לביפנוכו שלו ולסייע לו לצאת מהלופ.

מעגלי נשים

ירח מלא עולה מבין הרי ירדן
מאיר על הים
את מצטרפת אליו
להיזכר לנשום לחלום
בתוך מעגל נשים
בסטודיו בלב המדבר
לנוע עם הגוף
להסכים להיפגש
להרגיש
ביממה של מסע פנימי, נצלול לנושאים שנוגעים בגופנו. מיניות, מגע בהסכמה, תנועה, קשר, משקעים שבלב ובגוף, דיוק לעצמי.
המעגל מתקיים אחת לחודש, בקבוצת נשים אינטימית.
15.2
יום חמישי
מעגל הנשים הקרוב
בסטודיו בין הרים לים, ישוב אבנת, צפון ים המלח
עלות – 400 ₪ כולל לינה וארוחת בוקר מפנקת


״אחרי המעשים״

רומן ביכורים,

רב מכר, זוכה פרס שרת התרבות.
סיפור שנכתב מתוך אהבה גדולה לחיבורים בין גוף לנפש, מתוך ראיית האדם בכלל - והאישה בפרט, כיצירה שיש בה חיות, מיניות, השתוקקות לרוח ביחד עם יצרים וחומריות.

נועה, דוקטורנטית מופנמת לפסיכולוגיה, עוברת לגור עם הדר, אחותה הסוערת, ועם אופיר החבר של הדר, מורה דרך אוהב מרחבים וחופש. המגורים המשותפים בדירה הקטנה מחייבים כל אחד מהם לשקול מחדש בחירות, אמונות ונאמנויות, ומציבים מול השלושה מראָה של קנאה חטאים וסודות

מוזמנים לרכוש את הספר באתר הוצאת ״מודן" במחיר מיוחד.

הקריאה בספר הזה שוטפת להפליא, והעדשה הקמורה של נתנאלה שלזינגר מתמקדת באזורים אינטימיים ולא מדוברים. באופן נדיב, מדויק ואמיץ היא מתארת את התנודות הקטנות, המעודנות והאישיות ביותר של נפש הגיבורים שלה, וגם של נפשנו אנו. שאלות היסוד המעסיקות את הדר ואת נועה מעסיקות כל אחד - גבר או אישה, דתי או חילוני, מבוגר או צעיר.
עלמה כהן ורדי
קצת עלי
שלום, אני נתנאלה שלזינגר, נשואה ואם לשלשה. דרמה תרפיסטית, מנחה מעגלי נשים על גוף ומיניות ומטפלת בפסיכותרפיה ותנועה מתוך תשומת לב להיבטים של גוף-נפש.

לפני ארבע שנים יצאתי למסע כתיבה מרפא מתוך צורך לחקור את החיבורים בין הגוף לנפש בתוכי, בין יצר ליצירה, בין הכיסופים לאלוהות לבין החומריות שהחיים מזמנים בשגרה. בסופו של המסע נולד לי רומן הביכורים "אחרי המעשים" שזוכה לתגובות נלהבות ומרגשות ונכנס לרשימת רבי המכר בחנויות. הסיפור שהקוראים מספרים לי על המפגש עם הדמויות בספר, מציף שאלות על היכולת להשתנות, היכולת להקשיב ללב, החובה להנכיח את הגוף כמיכל לרוח, והאומץ ללכת עם תשוקות ביחד עם שמירה על ערכים אליהם האדם התחנך.

השיעור הכי גדול שקיבלתי במסע הזה, הוא הגילוי שהיצירתיות והמיניות שוכנות באותו המקום בגוף. כשהעזתי להתבונן פנימה, המעיין התחיל לנבוע והחיים התמלאו מאליהם ביצירה ואהבה.

את התואר הראשון שלי (B.A) עשיתי בייעוץ חינוכי באוניברסיטת בר אילן ואת התואר השני (M.A) עשיתי בטיפול באומנויות באוניברסיטת חיפה. אבל האמת היא, שהלימוד הכי משמעותי שאני זוכה לו, הוא המפגש עם מטופלים, כל מטופל, כמו קפסולת תודעה גמישה ומשוכללת, מזמין מסע של גילוי וצמיחה משותפת. כל מעגל נשים שבוחרות לקחת חלק, מביאות איתן חכמה אדירה אחת לשנייה ולי כמנחה. כל מפגש שמתרחש בשבילי הוא פלא.

«
מקבלת בקליניקה באבנת (40 דק' מירושלים) ובקליניקה בירושלים
התקשרו 050-6370512, עקבו אחרי בפייסבוק,
כתבו netanelah@gmail.com או מלאו פרטים ואחזור אליכם


האתר הוקם באהבה ע״י סטודיו אפשטיין